Školy

LEZENÍ A PARKOUR PRO ŠKOLY

V dopoledních hodinách nabízíme jednorázové i pravidelné lekce lezení a parkouru pro celé třídy. Naši zkušení instruktoři předají dětem základy lezení a parkouru, podpoří v dětech pozitivní vztah k pohybu, pomohou jim zlepšit rovnováhu, uvědomění si vlastního těla i překonání strachu. Vše bezpečně, klidně a hravě. Lekce jsou vhodné pro předškoláky, školáky, puberťáky i vysokoškoláky.

Lekce trvá 90 minut pro ZŠ, SŠ a VŠ, 60 minut pro MŠ. Děti podle počtu rozdělujeme na menší skupiny. Každé skupině se věnuje zkušený instruktorPaní učitelka se může uvelebit, relaxovat a pochutnat si na dobré kávě nebo se k nám přidat a také si zasportovat.

Cena pro pravidelně navštěvující třídy je 110,-/dítě, nárazové návštěvy 125,-/dítě, počítáme jen příchozí děti.

Mateřské školky platí 85,-/dítě.

Lekce pořádáme v Sokolovně i v Jungli.

Kontakt pro více informací a rezervace:

Monča Pospíšilová: 739 201 707 (Po-Pá 9:00-15:00), monca@jungleanimals.cz

ŠKOLNÍ BOULDER POHÁR

ŠBP je celorepubliková soutěž v boulderingu pro žáky II. stupně základních škol a I. – IV. ročníku víceletých gymnázií. Probíhá každý rok na jaře. ŠBP pro rok 2024 připravujeme.

PROČ SE ZÚČASTNIT

Bouldering je lezení v malé výšce nad měkkými matracemi. Cesty (bouldery) jsou postavené tak, aby si zalezli pokročilí lezci i ti, kteří si chtějí pouze vyzkoušet něco nového. Bouldering je bezpečná a zábavná forma pohybu, při které se zapojuje celé tělo. ŠBP je soutěž jednotlivců. Hlavní myšlenkou soutěže je ukázat dětem přirozenou formu pohybu a poskytnout jim nevšední zážitek.

SOUTĚŽ MÁ 3 KOLA:

Kvalifikace: Kvalifikační kola se odehrávají v jednotlivých krajích v místních spolupracujících centrech. Pro Pardubický kraj se jedná o Sport Park Jungle.

Semifinále a finále: Odehrávají se v Praze. Děti, které postoupí do semifinále, mohou jet z Pardubic společně s instruktory ze Sport Parku Jungle.

kontaktní osoba: Monča Pospíšilová, 739 201 707 (Po-Pá 9:00-15:00), monca@jungleanimals.cz