Jungle Animals Pardubice

Na naší stěně funguje sportovní klub

Sportovnímu lezení, pohybu a parkouru se klub věnuje v Pardubicích od roku 2008. Postupně se z nás stala profesionální organizace s více než 400 členy. Jsme jedním z největších lezeckých klubů v ČR.

Ve školním roce pořádáme pravidelné lezecké, parkourové a pohybové kroužky a tréninky, přes léto příměstské tábory, sportovní soustředění a skalní soustředění.

Sportovní klub Animals působí na stěně v Sokolovně na Olšinkách a ve Sport Parku Jungle v Polabinách.

NAŠE DALŠÍ SPORTOVIŠTĚ

Proč lezení?

Volnost, radost, překonání sám sebe! Lezení si zamiluješ, pokud v něm už dávno nejseš až po uši :) Vyčistíš si hlavu, posílíš celé tělo, zlepšíš svou vytrvalost. Zažij, jaké to je být Teď a Tady. Ponoř se do nekonečné rozmanitosti pohybů a oslav každý malý pokrok. Používej svoje ruce, tělo, nohy, hlavu, vše v souladu a raduj se z lezeckého pohybu, síly, výbušnosti i elegance. Probuď v sobě zvíře, najdi přirozenost a svobodu pohybu, překonávej sám sebe.

Chceš si to vyzkoušet, naučit se to nebo se zlepšit? Přihlaš se do některého z našich kurzů

Nabídka kurzů

O NÁS

Jsme lezci, od roku 2008 se staráme o prostory pro vaše lezení v Pardubicích. Věnujeme se i dalším pohybovým aktivitám, jako např. jóga, parkour, workout a komplexní práce s tělem. V současnosti působíme na stěně v Sokolovně na Olšinkách a ve Sport Parku Jungle v Polabinách.

Limity dáváš jen ty sám sobě!

Lez a hýbej se s námi.